Gumpert Apollo gal ir nėra pats gražiausias automobilis pasaulyje, bet niekas negali paneigti, kad jis labai greitas. Šis automobilis atsirado buvusio Audi Sport padalinio vadovo Rolando Gumperto dėka. Su “baziniu” 650Ag varikliu 100 km per valandą jis pasiekia mažiau nei per tris sekundes, o maksimalus greitis yra apie 320 km/h. Taip pat leidžiamos versijos Apollo Sport, bei Apollo Race.

Taigi, kūrėjams to buvo per mažai, todėl Ženevos parodoje bus pristatytas Apollo Speed modelis, skirtas didelio greičio mėgėjams, kuris bus žemesnis nei pirmtakas, su naujais aerodinamikos elementais o ir maksimalus greitis padidės iki 360km/h.

Be abejo maksimalus automobilio greitis priklausys nuo to, kokį variklį pasirinksite. Varikliai prasideda nuo Audi 4,2l V8, prie kurio Gumperto meistrai “prisuko” du turbokompresorius, kurie priklausomai nuo turimo pinigų kiekio išvysto 650/700 arba 800 AG. Ratus suka 6 pavarų dėžė su dviem sankabomis. Gumpert nepaskelbė planuojamų kainų, bet bazinis Apollo modelis kainuoja nuo 38 5000 JAV dolerių.


Kadangi naujojo Apollo Speed nuotraukų dar nėra, tai maistas akims senasis Gumpert Apollo


O taip pat galite pasižiūrėti kaip Gumpert modelį savo trasoje “gadino” TopGear komanda: