Įmantriai skamba, ar ne? Gerai jau gerai, viskas ištikro yra daug paprasčiau nei skamba. Iš tikro tai GM vis ruošėsi pradėti pardavinėti naująjį Camaro. Mašiną, kuri yra tapus legenda. Tačiau nebuvo paskelbta nei oficiali pardavimo data, nei modifikacijos ar kainos.

Paskutiniu metu pasaulinėje automobilių rinkoje vykstant chaosui ir krentant pardavimam, GM traukia iš rankovės savo slaptą kozirį – Camaro. Pardavinėti žada jau šių metų pavasarį, nors modelis buvo planuojamas tik 2010 metam. Tikriausiai ne juokais pritrūko pinigų?

Standartinio šio žvėriuko kaina Amerikoje bus 22995 doleriai. Po kapotu jis turės „standartinį“ 3,6 litro V6 variklį, kuris turi visai nedaug – tik 300 (ag) arklių ir  370 (nm) sukimo momentą.

Neužtenka 300 arklių ir norite kažko aštresnio? Vadinasi kaip tik Jum buvo paruošta SS versija - 6,2 litro LS3 V8 variklį, kuris turi 422 (ag) arklių, bei nemažą 553 (nm) sukimo momentą.

Galime tik spėti, ar pirks žmonės šią mašiną kai visame pasaulyje visi virsta „žaliais“... Jei paklaustumėte manęs – aš tikrai pirkčiau. O Jūs?