Dar vienas išankstinis debiutas. Turėjusi pasirodyti Ženevos parodoje, Aston Martin DBS Volante nuotraukos, kartu su pranešimu spaudai, išplatintos anksčiau.

DBS Volante yra šešioliktas kabrioletas ilgoje 95 metų Aston Martin istorijoje, jame galima įžvelgti visa tai, už ką ir yra mėgiami šie automobilai, tai prabanga, grakštumas bei galia.

Galią automobiliui suteikia V12, 6.0l, 510AG agregatas, kurio sukimo momentas 570Nm. Nuo 0 iki 100 km/val. automobilis įsibėgėja per 4.3s ir maksimalus jo greitis 307km/val.

Automobilio galinės sėdynės nėra tokios pat erdvios, kaip normalaus sedano, bet iš esmės šis automobilis ir nėra normalus sedanas – tai Aston Martin DBS Volante.

Pavarų dėžę bus galima rinktis iš dviejų variantų – tai šešių bėgių mechaninė ir tokia pat automatinė, kuri bus valdoma svirtelėmis prie vairo. Automobilyje sumontuoti keramikiniai kompoziciniai stabdžių diskai. Dalis automobilio pagaminta iš anglies pluošto, kad jis būtu lengvesnis ir geriau valdomas. Svoris – 1810kg.

Taip pat verta paminėti Bang & Olufsen 13 kolonėlių garso sistemą bei integruotą iPod prijungimą ir USB jungtis. Visas šis komplektėlis turėtų leisti Jums labai maloniai klausytis nuostabios muzikos vairuojant iš Vilniaus į Palangą :).