Gatvėse neretai galima pastebėti išskirtinai atrodančių automobilių, kurie akį traukia nebūtinai dėl savo reto modelio. Dažnai automobilių savininkai juos sąmoningai pagražina, prideda tam tikrų detalių, išpuošia tam tikrais elementais. Vieniems toks sprendimas atkreipti dėmesį patinka ir domina, kitus – kaip tik atstumia.

 

Vis dėlto dauguma teigiamai vertina automobilių puošybą, rodo autotransporto portalo Autogidas.lt atliktos apklausos rezultatai. Beveik 80 proc. respondentų gražu papuošti, patobulinti automobiliai, nes puošybos elementai suteikia transporto priemonei išskirtinumo. Tačiau respondentai pabrėžia, kad puošyba turi būti saikinga – perkrovus ar neskoningai išdažius automobilį jis dėmesį trauks kaip netinkamas puošybos pavyzdys.

 

Kai kuriems vairuotojams automobilių puošyba yra netgi būtinybė – kas ketvirtas Autogidas.lt apklausoje dalyvavęs vairuotojas teigia, kad būtinai perka lengvojo lydinio ratlankius, kokybišką garso aparatūrą ar kt. Beveik pusė respondentų (apie 43 proc.) lėšų papildomoms autodalims neskiria, nes to neleidžia jų kišenė, tačiau pripažįsta, kad labai norėtų savo automobilį pagražinti, padaryti patrauklesnį, turėti jame geresnės aparatūros.

 

Likusieji Autogidas.lt respondentai pripažįsta, kad įdomu pažiūrėti į išdailintus automobilius, tačiau savųjų jie niekuomet nepuoštų.

 

Tie respondentai, kurie puošia savo automobilius, neapsiriboja vien tik lengvojo lydinio ratlankiais ar įvairiais salono papuošimais. Autogidas.lt organizuoto automobilių puošybos konkurso rezultatai rodo, kad transporto priemonės itin dažnai nestandartiškai nudažomos, papuošiamos įmantriais elementais (žr. pavyzdžius).

 

Autogidas.lt informacija