Moterys neretai pyksta, kad vyrai savo transporto priemonių priežiūrai ir aksesuarams išleidžia gausybę pinigų, rūpinasi automobiliais tarsi gyvomis būtybėmis, vis sugalvoja, kad dar papildomai ką nors reikia nupirkti, integruoti, papuošti ir pan. Vyrai šio fakto neneigia, nors statistika rodo, kad tokių savo transporto priemones itin puoselėjančių vairuotojų nėra daug.

Didžioji dalis vairuotojų savo automobilių niekaip specialiai nelepina, tik pasirūpina, kad jie būtų techniškai tvarkingi, rodo autotransporto skelbimų portalo Autogidas.lt atliktos apklausos rezultatai. Keli procentai vairuotojų apskritai mano, kad automobilio lepinimas yra nesąmonė. Tačiau vidutiniškai 1 iš 10–ies respondentų prisipažįsta, kad į transporto priemonių lepinimą nenumoja ranka.

Dažniausiai rūpinamasi automobilio švara ir išoriniu spindesiu. Autogidas.lt apklausoje dalyvavę vairuotojai pripažįsta, kad dažnai plauna automobilius, užsako cheminį valymą, tvarko vidų, rūpinasi, kad jie būtų švarūs, spindintys, traukiantys praeivių žvilgsnius.

Taip pat daug dėmesio skiriama kokybei: vairuotojai teigia, kad perka tik geriausius tepalus, stabdžių skysčius, kitas reikalingas priemones, laiku nedelsdami keičia detales ar kt.

Rūpinamasi ir kvapu automobiliuose: dešimtadalis Autogidas.lt respondentų pripažįsta, kad nuolat perka automobilių kvepalus, domisi naujovėmis ir jas išbando. Tokie pirkiniai kelia diskusijų: merginos pyksta, kad vyrai išleidžia pinigų ne moteriškiems, o automobilių kvepalams.

Taip pat norima, kad transporto priemonės išsiskirtų savo išore, todėl perkami išskirtiniai lengvojo lydinio ratlankiai, kėbulo pagražinimai, kokybiškos padangos, aptakai (spoileriai), buferiai ir pan.

Autogidas.lt informacija