Vienas įsimintiniausių sėkmės „talismanų“ kultiniame seriale „A-komanda“ – furgonas, kurio padedami serialo veikėjai išsisukdavo iš sunkiausių situacijų. 

9-ojo dešimtmečio furgonų šlovės laikai seniai praeityje, tačiau jo prikėlimas nuotykių filmo premjerai kino teatruose vadinamas tikru žygdarbiu. 

Mėnesių darbas praėjo žaibiškai – sukurtas identiškas furgonas, kuris filme parodomas vos pirmas 15 minučių. Ši rimta užduotis teko Rickui Rasmussenui, filmo transporto priemonių koordinatoriui, ir komandai. Kiekvienas iš trijų 1994 m. „Chevrolet G20“ krovininių furgonų buvo išmontuotas iki „pliko metalo“ tam, kad būtų suremontuotas ir įrengtas tiksliai pagal pirmtaką – identiškais žibintais, metalinėmis apsaugomis ir kitomis originaliomis detalėmis. 

Plius, komanda turėjo suieškoti krūvą vienodų atsarginių dalių, nes buvo aišku, kad jos bus „nurautos“ ir sunaikintos atliekamų kaskadinių triukų metu. Tad tokių „nuolat trukdančių“ daiktų – durų rankenos ir veidrodėliai. Skamba paprastai? Ne! R. Rasmussui tai buvo didelis iššūkis: „Viskas buvo gaminama,- taip jis teigė usatoday.com. – Šių automobilių dalys – tikras deficitas“.

Furgonai specialiai įvardinti – „apgaulingos išorės“, „parodomasis“, „furgonas“, „triukams 1“ ir „triukams 2“. Trys pirmieji – svarbiausi vienetiniai egzemplioriai, skirti filmuoti iš išorės. Ketvirtasis furgonas panaudotas kaip kontrukcinis modelis, o penktasis tapo „bandomuoju triušiu“ specialiųjų efektų perpratimui. 

Furgonai buvo atiduoti į GMC perdažyti beveik taip pat autentiškai kaip senajame seriale. R. Rasmussenas nurodo, kad buvo pakeistas raudonų dryžių dizainas. 

Tikslas – išreikšti pagarbą autentikai, kartu suteikiant atnaujinimą vaidybiniame filme. Žinoma, tai skamba ganėtinai tiesmukai. Furgonai, žinoma, buvo sudaužyti veiksmų epizoduose. 

Tiksliau, filme kėbulus gerokai išvarpė šimtai kulkų. Kadangi darbuotasi ne su vienu furgonu, kiekviename kitame „įtaisytos“ skylės turėjo būtinai atitikti pradinį variantą. Ir nepakanka pataikyti į tikslią vietą metalo lakšte. Gerai kulka pramušta skylė turėjusi būti su pakankama išpjova ir kuo realistiškesnė. 

Valandos kruopštaus darbo – šlovingam pasirodymui didžiajame ekrane pirmas 15 minučių. Likusioje filmo dalyje furgono neišvysime.