Įsijungia galiniai žibintai išjungtam automobiliui

Создал Пользователь 2016-06-02
2016-06-02 15:33
Sveiki,

turiu tokią problemą su savo Audi A4 (2005 m.). Kartais savaime įsijungia galiniai žibintai, kai automobilis išjungtas ir užrakintas. Tuomet iškrauna akumuliatorių ir negaliu užvesti (važinėju ne kasdien). Keista tai, jog kai prieinu prie automobilio, pulteliu jį atrakinu, tie žibintai išsijungia. Taip buvo ir atrakintai mašinai - atidariau dureles ir žibintai išsijungė.
Vežiau į audi centrą, jie nieko nerado. Vežiau į Daugartį, jie irgi nieko negalėjo rasti, nes būtent ten stovinčiai mašinai tie žibintai neįsijungia.

Kaip reguliariai tai įvyksta, negaliu pasakyti, bet, pavyzdžiui, praeitą mėnesį tris kartus mirė akumas. Problema tęsiasi jau kokius 8 mėn., tik pastaruoju metu tai dažniau įvyksta.

Šviesų tikrai nepalieku pati įjungtų, nes tokiu atveju lipant lauk, kaukia signalas. Kai užrakinu, nueidama pažiūriu - žibintai nebūna įsijungę. Tad jie įsijungia kažkada vėliau.

Gal kas nors yra susidūrę su tokia problema arba galėtų rekomenduoti servizą, kuriame galėtų sutvarkyti šią problemą?
2016-06-02 21:22
nu jei audi centras nesutvarke tai nzn ka ir pasakyt.

Ваше послание

Вопросы и комментарии
Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами