HORO MECHANIKA, UAB Mūsų privalumai: kokybiška technika, išskirtinis dėmesys klientui, jo poreikiams ir nuolat plečiamas produktų asortimentas.
J. Basanavičiaus g. 101A, Šiauliai 76136, Lietuva
+370 611 41142

UAB „Horo mechanika“ veiklos pradžia – 2006 m. Pradėję prekiauti traktoriais, puspriekabėmis, laukų ir sodų purkštuvais, šiuo metu siūlome ypač platų technikos asortimentą skirtą žemės ūkio, miško, sodo, komunaliniams, aplinkos priežiūros, krovimo ir transportavimo darbams.
Vykdoma prekyba ne tik Lietuvoje ir Latvijoje, bet ir kitose kaimyninėse šalyse.
Mūsų privalumai: kokybiška technika, išskirtinis dėmesys klientui, jo poreikiams ir nuolat plečiamas produktų asortimentas.
Visai technikai suteikiame gamintojo garantiją.Technika atitinka ES reikalavimus, todėl pirkdami galite pasinaudoti ES rėmimo programomis.
Sekite mus : https://www.facebook.com/UAB-Horo-mechanika-177091812471952/

HORO MECHANIKA, UAB yra Autogidas.lt partneris. HORO MECHANIKA, UAB visi skelbimai, išsami kontaktinė informacija pateikiama šiame puslapyje. Kreipkitės tiesiogiai į HORO MECHANIKA, UAB ir surasite tai, ko ieškote. Autogidas.lt - daugiau galios Jūsų paieškoms!

HORO MECHANIKA, UAB, Žemės ūkio technika, padargai (33)

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti