VW Golf IV 1.4 ir 1.6 Palyginimas (Kuro Sąnaudos)

Created by User 2013-11-28
2013-11-28 00:18
Peržiūrėjau AutoGidas skelbimų puslapius susijusius su WV Golf IV (bendzinas) ir pastebėjau, kad 1.4 variklis suvartoja mažiau bendzino negu 1.6 važiuojant mieste. Nors žmonės dirbantys automobių srityje man minėjo, kad skirtumo nėra (priklauso kaip tu vairuoji).

Noriu jūsų nuomonių šia tema, kad pasidalintumėte savo patirtimi kurie esa vairave ar vis dar vairuoja tokias mašinas kaip VW Golf IV apie kuro (bendzinas) sąnaudas tarp 1.4 ir 1.6 varklių.

Kiek VW Golf IV suvartoja bendzino vidutiniškai 100-tam kilometrų važiuojant mieste 1.4 ir 1.6 varikliai?
2013-11-28 00:32
Kaip supratau planuoji pirkti golfa su 1.4 arba 1.6varikliu, nes jei domiesi tik siaip tada jau iskarto keista. Lyginti kiek ryja kuro irgi labai naivu vieno geriau islaikytas 1.6 ims maziau nei kito 1.4 ar atvirksciai taip kad subjektyvios nuomones negausi, o be to ir skirtumas nebus labai jau didelis tarp siu varikliu 1.4 gal net gi daugiau ims ir nesisikek kad bus naudinga pirkti 1.4 varikliu nes visi sitie varikliai niekam tike ir jei atkreipsi demesi kainos su tokiais varikliais maziausios, Kodel mes lietuviai ziurime kur pigiau kur sutaupyti o paskui verkiame jei perki masina ir galvoji kaip reiks i ja kura pilti gal tada geriau pirk pigesne prastesnio modelio taciau geresnes bukles ir dar pinigeliu liks kurui nusipirksi golfa su 1.4 varikliu sakysi aha pigiai nusipirkau mazas varikliukas nedaug kuro ims ir visas sitas reikalas tau islis per kita gala
2013-11-28 00:36
Tavim dėtas apie TDI pagalvočiau. O jei jau taip nemėgsti dyzeliu tai apie šituos 1, 4l ir 1, 6l slabakus net negalvok. Mieste nespėsi pirdolint paskui srauta su tokiu. Geriau tada imk 1, 8 motora arba 1, 8+LPG (šie motorai labai gerai draugauja su dujom) važinėk ir džiaukis.

Your message

Questions and comments
Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you