Šildymas, cirkuliacija?

Created by Adomas 2021-01-16
2021-01-16 14:55
Variklis šyla gerai, bet pečiukas pučia drugną orą, nesvarbu ant kokios šilumos pastatytas. Kai pagazuoju būna ir šiltesnio oro srautas. Atsukus antifrizo bakelio kamštį antifrizas nesispjaudo, nepurškia o stovi vietoj, nėra cirkuliacijos. Buvo kartą prapūstas pečiukas, bet tai tik tam kartui pučia karštą orą. Kitą dieną tas pats šūdas, nešildo ir dingsta cirkuliacija. Kur ieškoti bėdos? užkniso juodai, padėkit, nes autoservisų meistrų nuomonės skiriasi, vienas sako galva prapųsta, kitas sako pompa arba termostatas. Auto Seat Alhambra 2000 benzas, dujos 2 ltr.
2021-01-16 22:24
Sveiki, ir man idomu kokie variantai, nes pas mane variklis uzsila iki darbines temperaturos, bet irgi vos drungna pucia, 1.8 benzinas,
(7518 / +3)
2021-01-17 00:01
2021-01-16 14:55 Adomas wrote:Variklis šyla gerai, bet pečiukas pučia drugną orą, nesvarbu ant kokios šilumos pastatytas. Kai pagazuoju būna ir šiltesnio oro srautas. Atsukus antifrizo bakelio kamštį antifrizas nesispjaudo, nepurškia o stovi vietoj, nėra cirkuliacijos. Buvo kartą prapūstas pečiukas, bet tai tik tam kartui pučia karštą orą. Kitą dieną tas pats šūdas, nešildo ir dingsta cirkuliacija. Kur ieškoti bėdos? užkniso juodai, padėkit, nes autoservisų meistrų nuomonės skiriasi, vienas sako galva prapųsta, kitas sako pompa arba termostatas. Auto Seat Alhambra 2000 benzas, dujos 2 ltr.
gali buti, kad neteisingai duju reduktoriaus sildymas padarytas.Gali buti, kad vandens siurblio sparnuotei amen.Neisemes nesuzinosi.Taip atsitinka, kai masina vazineja ne antifrizu, bet vandeniukuTermostata pakeist nera didelis darbas, ypac ant pakelejo pakelus.Tai tuo paciu ir pompa, jei neaisku kada keista.Kokios problemos?Del reduktoriaus pajungimo, tai turi buti pajugta i mazaji rata.Gali pats paziuret.
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA

Your message

Questions and comments
Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you