autoGO rental Profesionalios transporto nuomos paslaugos
Architektų g. 19, Vilnius 04112, Lietuva
+370 632 22343
autoGO rental
UAB Autogamus transporto nuomos kompanija valdanti prekės ženklą autoGO renal. Mes teikiame trumpalaikės ir ilgalaikės transporto nuomos paslaugas, atliekame užsakomajį keleivių pervežimą. Teikiame profesionalias vairuotojo nuomos paslaugas. Aptarnaujame viešbučius, SPA ir konferencijų centrus teikiant klientų pasitikimą oro uostuose. Konsultuojame finansio lizingo, veiklos nuomos, bei automobilių parko valdymo klausimais. Mūsų ilgametė patirtis automobilių nuomos, finansavimo bei transporto priežiūros srityse įkvėpė mus savo patirtimi dalintis su savo klientais. Mes esame lankstūs ir visada siekiame rasti abipusiai naudingus ir priimtinus sprendimus.

UAB "Autogamus" - autoGO rental
įmonės kodas: 304092294

K. Donelaičio g. 6A, LT-03102 Vilnius

el. paštas: info@autogorental.com

Viber/tel: +370 63 222 343

skype: autogorental

fb.com/autoGOrental
www.linkedin.com/in/autogorental-uab-autogamus-21940012b/

autoGO rental yra Autogidas.lt partneris. autoGO rental visi skelbimai, išsami kontaktinė informacija pateikiama šiame puslapyje. Kreipkitės tiesiogiai į autoGO rental ir surasite tai, ko ieškote. Autogidas.lt - daugiau galios Jūsų paieškoms!

autoGO rental, Automobilių nuoma (6)

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti