Volvo S80 II T4 Summum Atsiliepimai

Volvo S80 2013
Darbinis tūris:
1.6 l
Galia:
132 kW
Degalų tipas:
Benzinas
0-100 km/val:
8.5 sek
Vid. degalų sąnaudos:
6.6 l
Rekomenduoja
Atsiliepimų: 2 0
Vidutinis vertinimas: 4.5
Parašykite atsiliepimą

Atsiliepimai (2)

Volvo S80 II 3.2 Executive, 2008m

2015-11-05
Mašina yra minkšta, patogi, greita, prabangi. Draudimas pigesnis už BMW ir Audi automobilius.
Šildant variklį aukštos apsukos laikosi tik vieną minutė, dėl to salonas ir variklis sušyla liečiau.

Sveiki visi, labai patinka skaityti atsiliepimus apie automobilius, bet jis niekada pats nerašiau. Todėl nusprendžiau parašyti apie savo automobilį. Volvo S80 3,2 AWD (238 a.g) 2008 m. Kėbulo spalva juoda anglis, metalikas. Salonas: balto smėlio spalvos. Komplektacija: bazinė plius “Premium paketas” ir "Saugumas”. Prieš Volvo turėjau Toyota Camry 2.4 2005 m. Bendri įspūdžiai. Didelis, prestižinis,. Ne toks populiarus kaip BMW ar Audi, bet mano nuomone nieko jiems nepasiduoda Vairavimo kokybė aukštam lygyje. Kelia laiko puikiai, labai patinka visi varantys ratai, suteikia stabilumą. Bandžiau magistralėje įsibėgėti iki 230, lengva! Galėjo ir daugiau, truko drąsos. Mieste suvartoja 16-17 litrų ramiai važiuojant, bet magistralėje apie. 8 litrų. (Vidutinis greitis apie 120 km per val)

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Volvo S80 II T4 Momentum, 2013m

2015-09-23
Prabangi išvaizda, ekonomiškas, puiki triukšmo izoliacija, komfortas, patogios sėdynes, Priekiniai varomieji ratai tik prideda stabilumo
Mašina ne skirta lenktynininkams. Man nepatinka sėdynių forma.

Girdėjau daug nuomonių, kad Volvo automobilių dalys brangios, aukštos aptarnavimo kainos, ir iš vis, kad tai yra pensininkų markė. Tačiau aš manau, kad pastaraisiais metais Volvo politika pasikeitė. Nuo 2006 m modelio automobiliai tapo labiau patvaresni, vairas tapo ne toks lengvas. Eksterjero ir interjero dizainas, nors ir išliko konservatyvus, bet atrodo šiuolaikiškas ir modernus. Kai nusipirkau, buvo toks jausmas, kad ne aš ją vairuoju, ji mane neša ant rankų. Dabar jau pripratau, bet vis tiek komforto ir malonumo jausmą patiriu kiekvieną važiavimą. Variklis 180 a.g, automatinė pavarų dėžė, įsibėgėja iki 100 per 9 sekundes, vidutinis kuro suvartojimas 9,5L benzinas. Nors automobilis važiuoja labai dinamiškai, bet lenktynėms netinka. Mašina yra skirta patogiam, prabangiam važiavimui. Pravažiavau beveik 20 000 km. ir jokių niuansų.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti