Ssangyong REXTON automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Ssangyong REXTON automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Ssangyong REXTON automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Ssangyong REXTON automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Nuotraukos nėra Rexton W (2013 - ) Atsiliepimų: 0 Visureigis Ssangyong REXTON 2011 Rexton II (2006 - ) Atsiliepimų: 1 Visureigis Ssangyong REXTON 2004-2005 Rexton (2004 - 2007) Atsiliepimų: 2 Visureigis, Universalas Nuotraukos nėra -------- (2002 - ) Atsiliepimų: 0 Visureigis, Krovininis mikroautobusas
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti