Skoda Felicia 1.6 Saga Atsiliepimai

Skoda Felicia 1999-2000
Darbinis tūris:
1.6 l
Galia:
55 kW
Degalų tipas:
Benzinas
0-100 km/val:
12.0 sek
Vid. degalų sąnaudos:
6.9 l
Rekomenduoja
Atsiliepimų: 3 0
Vidutinis vertinimas: 4.5
Parašykite atsiliepimą

Atsiliepimai (3)

Skoda Felicia 1.6 GLXi, 1998m

2013-03-26
pigi, negendanti, nepūnanti, mažos kuro sąnaudos
neturi

Puiki trauka(1.6MPi), mažos kuro sąnaudos, negendanti, elektronikos minimaliai-nėra kam gest. Labai paprasta remontuoti. Salono plastmasės nekleba, nedreba, kokybiškai surinkta. Iš salono reguliuojasi lempos aukštyn žemyn. Patvari ir amžina mašina.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Skoda Felicia 1.6 GLXi, 1998m

2012-09-08
Yra viskas kas būtina. Eksploatacija labai pigi, nelinkęs gesti. Jokių elektronikos gedimų. Patvarus. Galingas variklis(manasis 1.6GLX 55kW). Variklis turi labai daug jėgos.
Linkęs rudyti (ne taip kaip opelis)

Pabrėžiu, kad škoda felicia buvo gaminamas 2 "face lift". Naujame modelyje pasikeitė tik automobilio priekis: kapotas, lempos ir buferis. Manasis naujo facelift'o 1.6GLX benzinas.

Noriu pabrėžti, kad tai ypač taupus automobilis. Nesulyginamai taupesnis už golfus, pasatus ar audines.

Kas yra labai keista- toks kibiriukas, tačiau labai minkštas ir pasižymi dideliu pravažumu. Mieste parkuotis tampa malonumu. Nesvarbu ar yra ar nėra vairo stiprintuvo. Automobilis nelinkęs sugesti, patvariai tarnauja. Paprastas kaip 2x2, todėl lengva taisyti netgi pačiam.

Salonas, labai paprastas ir patogus. Vietos užtektinai ir prieky, ir gale. Bagažinė labai talpi ir gyli. Pilkas salonas mielas akiai. Zapaskė iš vidinės bagažinės pusės-nereik lyst po mašina :D.

Bent jau retai plaunant- niekad nesurudys ir tarnaus visą gyvenimą.

Žudantis ručnykas(rankinis stabdis) puikiai ir labai efektyviai veikia.

Šį automobilį rekomenduoju visiems, kurie nenori sukt galvos apie remontus, taisymus ir kuro sąnaudas. Tiems, kurie nori važiuot be rūpesčių, gera nuotaika. :)

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Skoda Felicia 1.9 D LX, 1998m

2012-09-07
Kaina, kuro sanaudos, pravažumas žiemą
Smarkiai susėda pakrovus, rudys, variklio silpnoka galia

Automobilis buvo pirktas trumpam. Todėl ieškojau nebrangaus, ekonomiško ir pigiai eksplotuojamo automobilio. Per 10 mėn. nuvažiavau ~ 25 000 km. automobilis maloniai nustebino savo patvarumu ir patikimumu.

Variklis - pas mame buvo 1.9 D 47KW voliškas dyzenis variklis, man trūko galios užmiestyje ir automobils buvo gan bukas, rekomenduočiau rinktis 66kW, kuro sanaudos bus net mazesnes. Dirbo tikrai garsiai kaip traktoriukas ypač šaltas, pasiekes darbinę temperatūra dirbdavo gerokai tyliau. Važiuojan trasoje apie ~ 100km/h rydavo vos 4,5-5 litrus. Kura pildavau koks papuola, variklis dėl to nepykdavo :) Gedimų nepasitaikė.

Važiuoklė - nustebino savo minkštumu, važiavimas buvo patenkinamas. Automobilis nors ir mažas, tačiau žiemą pasižymėjo puikiu pravažumu. Daugiu pakrovus smarkiai susėsdavo, tai tikrai minusas.

Salonas - gan skurdus dizainas, tačiau viskas ten kur tikiesi, detalės paprastos ir pigios.

Kebulas - kėbulas necinkuotas, tad nors ir pirkau labai geros būklės, per 10men smarkiai parudijo arkos ir pagazines dangtis. Kadangi automobilis lengvas ir gan kampuotas, didesniu greičiu užmiestyje tampa nesmagu važiuoti.

Eksplotavimas - kainos labai žemos, dauguma dalių tinka nuo VW GOLF III. Visi servisai mielai taiso, nes viskas paprasta ir greitai padaroma.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina
Automobilio metai 1999 - 2000 (1999, 2000)
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti