Skoda Fabia automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Skoda Fabia automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Skoda Fabia automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Skoda Fabia automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Skoda Fabia 2011-2014 Fabia 5J (2007 - 2014) Atsiliepimų: 3 Hečbekas, Universalas Skoda Fabia 2006-2008 Fabia 6Y (2000 - 2008) Atsiliepimų: 4 Hečbekas, Universalas, Sedanas Nuotraukos nėra -------- (1999 - ) Atsiliepimų: 0 Hečbekas, Universalas, Vienatūris, Sedanas
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti