Seat Ibiza 6J SC 1.4 TSI FR DSG Atsiliepimai

Seat Ibiza 2009
Darbinis tūris:
1.4 l
Galia:
110 kW
Degalų tipas:
Benzinas
0-100 km/val:
7.6 sek
Vid. degalų sąnaudos:
6.3 l
Rekomenduoja
Atsiliepimų: 3 0
Vidutinis vertinimas: 3.5
Parašykite atsiliepimą

Atsiliepimai (3)

Seat Ibiza 6J 1.4 TDI DPF Style, 2010m

2019-04-17
Mazos kuro sanaudos, gera garso izoliacija, patogi, pigi eksplotacija.
Mazai vietos gale, 3ims zmonems.

Važinėti 2-viems idealus, važiuoti gale 3 žmonėms nepatogu, nors deklaruoja, kad mašina 5-vietė. Mažos kūro sąnaudos, pigi eksploatacija, 1,4d gera trauka tiek miestui, tiek trasoje, gera garso įzoliacija. Nusipirkus rekomenduočiau pasidaryti antikorozinį, kad galva rami būtų. Šiaip mašiniukų patenkintas, kažkokių priekaištų neturiu, važiuoja tikrai linksmai. Jei mašiniukas neuždrožtas, tarnaus puikiai.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Seat Ibiza 6J SC 1.2 TSI Ecomotive Style, 2014m

2015-11-03
Labai gera garso izoliacija, labai maloniai valdomas, minkšta pakaba, ekonomiškas.
Labai didele automobilio kaina. Silpnas variklis, yra daug pigesnių ir geresnių konkurentų.

Kai kuri laiką teko važinėti su šiuo automobilių. Iš išores, mano manymu tai labai simpatiškas ir gražus automobilis. Dizainas labai modernus ir šiuolaikiškas. Bet tik įsėdus į saloną supranti, kad salono detalės ir apdailą labai nekokybiška ir pigi. Visur kietas plastikas, vairas ne odinis, labai silpnos durų rankenos. Nėra galinių el. langų. Nepatogios sėdynės, salone viskas labai paprasta. Konkuruoti šitas automobili gali su Hyundai Solaris ir Chevrolet Aveo, bet jie kainuoja žymiai mažiau už Seat. Vienas dalykas kuris man patiko tai automobilio valdymas ir pakaba. Dinamika labai nepatiko, nors komplektacija ir bazinė, bet lėtesni automobilį sunku rasti, mano tėvo senukas Golfas turi tokia patį dinamiką. Bet valdosi labai gerai, pakaba dirba tyliai ir minkštai. Garso izoliacija puiki. Apibendrinant galiu pasakyti, kad automobilis nekainuoja tokių pinigų. Jeigu jis butu pigesnis, tai butu puikus, ekonomiškas miesto automobilis su puikių dizainų, bet..

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Seat Ibiza 6J SC 1.4 TDI DPF Reference, 2010m

2015-09-26
Labai ekonomiškas, stilinga išvaizda, nebrangios detalės, gera trauka.
Suodžių filtras, kieta pakaba su R17 ratais. Nelabai patikimas, reikia dažnai remontuoti.

Pirkau prieš 2 metus, su 33000km rida. Šiuo metu 104000km. Kas atsitiko per šį laikotarpį: Mirė suodžių filtras, teko jį pašalinti ir perprogramuoti. Kainavo apie 230eu. Buvo nupirkta papildoma metalinė variklio apsauga. Apsaugojo jau nei vieną kartą, labai rekomenduoju, kaina apie 40eu. Sugedo elektrinis bagažinės atidarymo mygtukas. Dingo garso signalas. Sukant vairą atsirado pašalinis garsas, užsidegė AIRBAG lemputė. Keistas pagr diržas su rolikais. Pildžiau kondicionierių. Keičiau stabilizatorių traukės, kaladėlės, atraminius guolius, priekinius sailentblokus. Bendrai automobilis labai patinka, pakankamai nebrangus išlaikymas, nebrangios detalės. Su R17 ratais pakaba gana kieta. Variklis ekonomškas ir patikimas, keičiu tepalus kas 8000Km. Kuro sąnaudos tokios: Su 50L bakų pravažiuoju 1000-1100km.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti