Rover 200 R8 218 GSD TD Atsiliepimai

Rover 200 1991-1993
Darbinis tūris:
1.8 l
Galia:
65 kW
Degalų tipas:
Dyzelinas
0-100 km/val:
12.8 sek
Vid. degalų sąnaudos:
-
Rekomenduoja
Atsiliepimų: 1 0
Vidutinis vertinimas: 4.0
Parašykite atsiliepimą

Atsiliepimai (1)

Rover 200 R8 218 GSD TD, 1993m

2012-10-16
Geras, kantrus variklis. Visi mazgai paprasti, jokių kvailų elektronikų. Patvari važiuoklė. Daug geresnis atsparumas korozijai nei kitų Honda modelių. Pigios detalės. Gan nedidelis apsisukimo spindulys.
Ne itin išvaizdi išorė. Prastokas interjeras. Prasta garso izoliacija. Problemos su bėgiu junginėjimu. Bagažinėje mažokai vietos.

Prieš rašydamas norėčiau paminėti, jog mano aprašomas automobilis buvo 1994 metų gamybos Honda Concerto 1.8TD. Tokiu varikliu modelio neradau Honda skyrelyje, todėl pasireikšiu čia - nes vis dėl to tai praktiškai vienas ir tas pats automobilis. Tai tas pats 1.8TD Roveris, tiesiog išleistas Honda ženklu (Tuo metu Honda su Rover buvo vienas koncernas). Taip buvo todėl, kad jis buvo skirtas pietų Europos rinkai (Italijai, Prancūzijai, Ispanijai, Portugalijai) kur Honda turi žymiai geresnį vardą nei Rover.

Mano automobilis buvo itin daug matęs - buvo įmonės mašina, daugybė kartų patekęs į įvairias avarijas. Dėl ankstesnių savininkų nepriežiūros, buvo trūkęs pagrindinis diržas - toks nevažiuojantis ir buvo nupirktas. Užteko nusipirkti kitą velenėlį, vieną pakaklį, pakeist diržą ir tepalus, ir mašina vėl važiavo. Pavarų svirtis buvo gerokai pasimalus, šiaip ne taip pavykdavo iš kelinto karto įsijungti atbulinę pavarą, retkarčiais pasiožiuodavo jungiant ir kitus bėgius. Apart viso to, mašina tarnavo puikiai, jokių netikėtų gedimų nebuvo atsiradę, tik einamasis remontas (tepalai, kaladėlės, diskai). Puikiai kurdavosi net prie didžiausių šalčių, tik prieš parduodant pradėjo sunkokai kurtis, bet tikriausiai dėl senai keisto kuro filtro. Važiuoklė gan kietoka. Nors išoriškai mašina neturėjo prekinės išvaizdos, buvo patikimas darbinis arklys. Kuro sąnaudos buvo 6-7 litrai mišriai.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina
Automobilio metai 1991 - 1993 (1991, 1992, 1993)
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti