Renault Kangoo automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Renault Kangoo automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Renault Kangoo automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Renault Kangoo automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Renault Kangoo 2011 Kangoo III (2008 - dabar) Atsiliepimų: 1 Komercinis auto(su būda) Renault Kangoo 2008-2009 Kangoo II (1998 - dabar) Atsiliepimų: 0 Komercinis auto(su būda) Renault Kangoo 2005-2009 Kangoo I (1998 - 2009) Atsiliepimų: 1 Komercinis auto(su būda)

Klausimai ir komentarai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku