Opel Movano automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Opel Movano automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Opel Movano automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Opel Movano automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Opel Movano 2011 Movano B (2010 - ) Atsiliepimų: 0 Krovininis mikroautobusas, Keleivinis mikroautobusas Opel Movano 2006-2010 Movano A (2000 - 2010) Atsiliepimų: 0 Krovininis mikroautobusas, Keleivinis mikroautobusas Nuotraukos nėra -------- (1998 - ) Atsiliepimų: 0 Keleivinis mikroautobusas, Plokščiadugnis, Komercinis auto(su būda)
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti