Opel Combo automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Opel Combo automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Opel Combo automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Opel Combo automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Opel Combo 2011 Combo D (2011 - dabar) Atsiliepimų: 0 Komercinis auto(su būda) Opel Combo 2004-2011 Combo C (2001 - 2011) Atsiliepimų: 0 Komercinis auto(su būda) Opel Combo 1993-2002 Combo B (1993 - 2002) Atsiliepimų: 0 Komercinis auto(su būda)

Klausimai ir komentarai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku