Nissan Tiida automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Nissan Tiida automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Nissan Tiida automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Nissan Tiida automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Nissan Tiida 2010-2012 Tiida II (2010 - 2012) Atsiliepimų: 1 Hečbekas Nissan Tiida 2007-2010 Tiida I (2007 - 2010) Atsiliepimų: 0 Sedanas, Hečbekas Nuotraukos nėra -------- (2007 - 2013) Atsiliepimų: 0 Hečbekas, Sedanas
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti