Nissan Terrano automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Nissan Terrano automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Nissan Terrano automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Nissan Terrano automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Nissan Terrano 2000-2002 Terrano II (1993 - 2004) Atsiliepimų: 1 Visureigis Nissan Terrano 1987-1992 Terrano I (1987 - 1996) Atsiliepimų: 0 Visureigis Nuotraukos nėra -------- (1986 - 2007) Atsiliepimų: 0 -, Komercinis auto(su būda)
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti