Nissan Primastar automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Nissan Primastar automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Nissan Primastar automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Nissan Primastar automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Nuotraukos nėra -------- (2001 - ) Atsiliepimų: 0 Komercinis auto(su būda), Keleivinis mikroautobusas, Plokščiadugnis Nissan Primastar 2002-2006 Primastar (1993 - ) Atsiliepimų: 0 Krovininis mikroautobusas, Keleivinis mikroautobusas
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti