Lincoln Navigator automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Lincoln Navigator automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Lincoln Navigator automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Lincoln Navigator automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Lincoln Navigator 2007 Navigtor U326 (2007 - ) Atsiliepimų: 0 Visureigis Nuotraukos nėra Navigtor U228 (2003 - 2006) Atsiliepimų: 0 Visureigis Nuotraukos nėra Navigator UN173 (1998 - 2003) Atsiliepimų: 0 Visureigis Nuotraukos nėra -------- (1997 - 2004) Atsiliepimų: 0 Visureigis
Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti