Land rover Freelander automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Land rover Freelander automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Land rover Freelander automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Land rover Freelander automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Land Rover Freelander 2012-2013 Freelander II (2007 - ) Atsiliepimų: 6 Visureigis Land Rover Freelander 1999-2001 Freelander I (1998 - 2006) Atsiliepimų: 11 Visureigis Nuotraukos nėra -------- (1998 - 2014) Atsiliepimų: 0 -, Komercinis auto(su būda)
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti