Kia Sorento automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Kia Sorento automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Kia Sorento automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Kia Sorento automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Kia Sorento 2010-2010 Sorento II (2009 - ) Atsiliepimų: 6 Visureigis Kia Sorento 2003-2006 Sorento I (2002 - 2009) Atsiliepimų: 8 Visureigis Nuotraukos nėra -------- (2002 - ) Atsiliepimų: 0 Visureigis, Krovininis mikroautobusas
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti