Ford C-MAX automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Ford C-MAX automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Ford C-MAX automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Ford C-MAX automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Ford C-MAX 2012 C-MAX II (2010 - ) Atsiliepimų: 1 Vienatūris Nuotraukos nėra -------- (2007 - 2019) Atsiliepimų: 0 Keleivinis mikroautobusas, Kombi mikroautobusas Ford C-MAX 2007-2010 C-MAX I (2003 - 2010) Atsiliepimų: 9 Vienatūris
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti