Fiat Multipla automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Fiat Multipla automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Fiat Multipla automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Fiat Multipla automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Fiat Multipla 2006-2007 Multipla II (2004 - 2007) Atsiliepimų: 0 Vienatūris Nuotraukos nėra -------- (1999 - 2010) Atsiliepimų: 0 Keleivinis mikroautobusas, Kombi mikroautobusas Fiat Multipla 1999-2002 Multipla I (1999 - 2004) Atsiliepimų: 7 Vienatūris
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti