jumper automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi jumper automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie jumper automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie jumper automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Citroen Jumper 2006-2009 Jumper II (2006 - ) Atsiliepimų: 1 Krovininis mikroautobusas, Keleivinis mikroautobusas, Kombi mikroautobusas Citroen Jumper 1994-1998 Jumper I (1994 - 2012) Atsiliepimų: 0 Kombi mikroautobusas, Krovininis mikroautobusas, Keleivinis mikroautobusas Nuotraukos nėra -------- (1994 - ) Atsiliepimų: 0 Keleivinis mikroautobusas, Plokščiadugnis, Komercinis auto(su būda)
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti