c5 automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi c5 automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie c5 automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie c5 automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Citroen C5 2010 C5 II (2010 - ) Atsiliepimų: 6 Sedanas, Universalas Nuotraukos nėra -------- (2001 - ) Atsiliepimų: 0 Visureigis, Vienatūris, Hečbekas, Universalas, Sedanas Citroen C5 2008-2011 C5 I (2001 - 2011) Atsiliepimų: 20 Hečbekas, Universalas, Sedanas
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti