c3 automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi c3 automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie c3 automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie c3 automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Citroen C3 2013 C3 II (2010 - ) Atsiliepimų: 6 Hečbekas Citroen C3 2004-2004 C3 I (2002 - 2010) Atsiliepimų: 7 Hečbekas, Kabrioletas Nuotraukos nėra -------- (2002 - ) Atsiliepimų: 0 Visureigis, Krovininis mikroautobusas, Hečbekas, Keleivinis mikroautobusas, Kabrioletas
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti