Chrysler Town & Country III 3.3L STD Atsiliepimai

Chrysler Town & Country 1996-1996
Darbinis tūris:
3.3 l
Galia:
116 kW
Degalų tipas:
Benzinas
0-100 km/val:
12.7 sek
Vid. degalų sąnaudos:
-
Rekomenduoja
Atsiliepimų: 3 0
Vidutinis vertinimas: 4.0
Parašykite atsiliepimą

Atsiliepimai (3)

Chrysler Town & Country III 3.8L LXi 4WD, 1998m

2013-01-22
Patogus vairuoti, talpus ir didelis, turi 7 sėdimas vietas, stora skarda, tvirtas (buvau papuolęs į avariją, žinau), automatinė dėžė gerai laiko ir nebyra priekinis reduktorius kaip kitose priekiu vedamose mašinose.
Brangus remontas, dažnai genda pakaba ir elektronika, didelės kuro sąnaudos, nepatogus remontuoti - blogas priėjimas, rūdija.

Tai bene vienintelis automobilis turintis savyje 7 sėdimas vietas ir AWD (o ne 4WD kaip rašoma), galinis tiltas jungiasi per sinchromovą prabuksavus priekiniam tiltui galinio atžvilgiu. Važiuoti tikrai patogu ypač į tolimas keliones, įmontavus dujas su įpurškimu sąnaudos mieste 23L (Vilnius), užmiestyje 13-14L ir nereikia pasakoti pasakų apie mažesnes. Priekis labai žemas, pas mane iškeltas 2cm ir dabar yra 15cm nuo žemės, taip kad užmiestyje nepasiardysi. Pagrindinė bėda - priekinė pakaba, visai nelaiko vairo traukės ir antgaliai, taip pat šarnyrai ir stabilizatoriaus traukės. Kas liečia vairo traukes - antgalius, originalių Mopar detalių nėra, t. y. gamintojas nenumatęs kad jos gali gesti tad reikėtų keisti visą vairo kolonėlę, todėl tenka pirkti kitų gamintojų detales, tik jos laiko max pusantrų metų. Nelaiko ir variklio pagalvės. Važinėju su ja tik dėlto, kad tokių nebrangių mašinų su 7 sėdimom vietom ir AWD paprasčiausiai nėra. Būtina sąlyga - visos 4 padangos turi būti vienodos ir vienodai nudilę, priešingai - genda paskirstymo dėžė, pageidautina - visur naudoti sintetinius tepalus ypač eksploatuojant žiemą (galinis tiltas, vienpusės movos blokas, paskirstymo dėžė, greičių dėžė ir variklis).

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Chrysler Town & Country III 3.8L Limited, 2001m

2012-10-07
Pigi eksplotacija,patvarus, lengvai emontuojasi, bet labai retai ir genda :)
Gal vienintelis trūkumas tai kuro sąnaudos galėtų būti mažesnės, bet įdėjus dujas tai išsisprendžia.

Puikus automobilis, mėgstantiems keliauti tai automobilis NR.1, geresnio nėra ir ko gero nebus, pravažiavus 1000 km, nesijaučia jokio nuovargio. Kaip sėdėti ant sofos prie televizoriaus:)

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Chrysler Town & Country III 3.8L Limited, 0m

2012-08-18
Nebrangi eksplotacija, patogus
Nerasta

Minkstas, pakankamai galingas, tylus.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina
Automobilio metai 1996 - 1996 (1996)
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti