Audi TT automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Audi TT automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Audi TT automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Audi TT automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Audi TT 2010-2014 TT 8J (2006 - 2014) Atsiliepimų: 1 Coupe, Kabrioletas Audi TT 1999-2006 TT 8N (1999 - 2006) Atsiliepimų: 4 Coupe, Kabrioletas Nuotraukos nėra -------- (1998 - ) Atsiliepimų: 0 Coupe, Kabrioletas
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti