UAB AGROTAKA 25 metus kartu su Jumis !
Lingailių g. 6, Šiauliai 79238, Lietuva

UAB „AGROTAKA“
www.agrotaka.lt
• Prekyba nauja žemės ūkio, miško, komunaline ir sodo technika
• Prekyba naudota žemės ūkio technika
• Prekyba naujomis ir naudotomis atsarginėmis dalimis
• Garantinis ir pogarantinis technikos aptarnavimas
• Technikos remontas
• Technikos ir negabaritinių krovinių pervežimas Lietuvoje ir užsienyje
UAB „AGROTAKA“ atstovauja daugiau nei dvidešimt užsienio gamintojų Lietuvoje, bendradarbiauja su Italijos, Turkijos, Slovakijos, Slovėnijos, Vokietijos, Estijos, Lenkijos, Čekijos įmonėmis, gaminančiomis žemės, miško, komunalinio ūkio techniką. Seniai užmegzti ryšiai ir palaikomi ilgamečiai santykiai su užsienio partneriais, leidžia bendrovei siūlyti Lietuvos ūkininkams ir naudotą žemės ūkio techniką patraukliomis kainomis. UAB „AGROTAKA“ parduotuvėse - platus pasirinkimas atsarginių žemės ūkio technikos dalių. Jeigu reikiamų prekių parduotuvėje nėra, jos operatyviai užsakomos tiesiogiai pas užsienio partnerius ir, klientui pageidaujant, pristatomos į namus.

UAB AGROTAKA yra Autogidas.lt partneris. UAB AGROTAKA visi skelbimai, išsami kontaktinė informacija pateikiama šiame puslapyje. Kreipkitės tiesiogiai į UAB AGROTAKA ir surasite tai, ko ieškote. Autogidas.lt - daugiau galios Jūsų paieškoms!

UAB AGROTAKA, Žemės ūkio technika, padargai (27)

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti