Prastos superautomobilių kopijos nėra retenybė, tačiau neseniai Malaizijoje užfiksuotas netikras „LaFerrari“ išsiskirtų netgi tarp pačių blogiausių pavyzdžių. Imitacijos kėbulas pagamintas iš plieno, o priekinio oro aptako bei galinio buferio dizainas primena originalą. Visgi ties tuo panašumai ir baigiasi.

Siaubingai atrodžiusi „LaFerrari“ kopija pastebėta Malaizijoje vykusios automobilių parodos metu.  Greitai socialiniuose tinkluose pasirodė nuotraukos iš šio renginio, taip pat apsimetėlis buvo užfiksuotas ir gatvėje.

Netikro superautomobilio pagrindas – iš plieninių vamzdžių suvirintas rėmas, ant kurio kažkokiu būdu pritvirtintos formuotų metalo lakštų kėbulo detalės.

Sprendžiant pagal vaizdą iš šono, variklis sumontuotas priekyje, nors netikras jo dangtis sukuria įdomią iliuziją. 

Gale įrengtas didžiulis oro aptakas, nors tikrasis „LaFerrari“ tokio ir neturi. Automobilis neturi priekinio ir šoninių langų, o interjeras taip pat neatrodo įrengtas. 

Trūksta ir priekinių žibintų, tačiau savininkas rado išeitį – tamsiu paros metu važinėja prie sparnų lipnia juosta pritvirtinęs žibintuvėlius.  Kaip ir galima tikėtis, juokinga imitacija neturi originalo hibridinės pavaros.

Sumontuotas nebrangus miesto automobilio motoras, tačiau modelio techninė charakteristika ir dinamikos rodikliai yra nežinomi.

Šaltinis: http://technologijos.lt