Britų žurnalas „Top Gear“ įvardino seksualiausią visų laikų automobilį. Šis titulas atiteko mini automobiliui „Fiat 500“ už „paprastumą ir vientisumą“.

 

„Fiat 500“, kuris buvo itin populiarus 70-aisias metais, įveikė tokius pripažintus „gražuolius“ kaip „Ferrari“, „Aston Martin“ ir „Lamborghini“.

 

 „Net ir vienuolės už šio automobilio vairo atrodo tikros viliokės“, - aiškino žurnalo redaktorius Jamesas May. - „Fiat 500“ nuostabus tuo, kad neprimeta savo šeimininkui pernelyg„kieto“ vairuotojo amplua. Jis tiesiog padeda jums būti tokiems, kokiais norite būti“.

 

Antroje seksualiausių automobilių vietoje atsidūrė „Aston Martin DBS“ - mėgstamas Džeimso Bondo automobilis - keturiasdešimtmečių vyriškių, kamuojamų vidutinio amžiaus krizės, svajonė. Toliau sąraše - Maserati Quattroporte, „kerintis iki beprotiškumo“, Chevrolet Camaro  - „automobilis legenda“ ir Citroen C6.

 

Seksualiausių automobilių dešimtuke, leidinio skaitytojų sprendimu, taip pat atsidūrė „Lincoln Continental“, „Bentley Continental S1 Fastback“, BMW M1, „Rolls-Royce Phantom“ir netgi vienas pieštas automobilis „Porsche 911 Carrera“ vardu Sally iš animacinio filmuko „Ratai“.

 

 

auto

Fiat 500. (Scanpix nuotr.)

 

 

Ferrari

 

 

Aston Martin

 

 

Lamborghini

 

 

Maserati Quattroporte

 

 

Chevrolet Camaro

 

 

Citroen C6

 

 

Lincoln Continental

 

 

Bentley Continental S1 Fastbac

 

 

BMW M1

 

 

 

Rolls-Royce Phantom

 

 

 

Porsche 911 Carrera

 

"Balsas.lt"