Kaip žinia, renkamos ne tik gražiausios pasaulio merginos, bet ir automobiliai. Štai tarptautinio konkurso

“World Car of the Year” organizatoriai paskelbė dešimt automobilių finalistų. Nugalėtojas bus paskelbtas

balandį Niujorke vyksiančioje automobilių parodoje.

 

Iš 31 modelio į finalą pateko šie: Audi Q5, BMW X1, Chevrolet Cruze, Kia Soul, Mazda3, Mercedes-Benz E-Class, Opel (Vauxhall) Insignia, Porsche Panamera, Toyota Prius ir Volkswagen Polo. Priminsime, kad pastaraiss praėjusių metų lapkritį jau gavo geriausio Europos automobilio titulą.

 

Tuo pačiu buvo paskelbti ir kitos kategorijos finalistai. tapti “Pasaulio sportiniu Metų automobiliu” pretenduoja Aston Martin V12 Vantage, Audi R8 V10, Audi TT RS, BMW Z4, Ferrari California, Jaguar XFR, Lotus Evora, Mercedes-Benz E 63 AMG, Nissan 370Z, Porsche 911 GT3 ir Porsche Boxster/Cayman.

 

Į geriausio “žalio” automobilio vardą šiais metais pretenduoja Ford Fusion Hybrid, Honda Insight, Mercedes-Benz S400 Hybrid, Toyota Prius ir Volkswagen serijos BlueMotion modeliai (Golf, Passat, Polo).

 

Komisija rinks ir “Geriausio dizaino” modelį. Šioje kategorijoje už pirmą vietą rungsis Chevrolet Camaro, Citroen C3 Picasso, Kia Soul ir Toyota Prius.

 

Nugalėtojus balandį Niujorke vyksiančioje automobilių parodoje paskelbs komisija, kurią sudaro 45 įvairių šalių žurnalistai, rašantys apie automobilius.

 

Praėjusiais metais “Pasaulio Metų automobiliu” išrinktas VW Golf VI, o 2008 metais – hečbekas Mazda2.

 

FOTO: Kia Soul pretenduoja tapti “Pasaulio Metų automobiliu” ir “Geriausio dizaino” modeliu