Jau 50 metų praėjo nuo to laiko, kai paskutinis superauto buvo pagamintas Pietų Afrikos Respublikoje, aišku, neskaitant Shelby kobrų ir Noble automobilių, kurie, iš tikrųjų, yra ne vietiniai, bet sukurti kitose šalyse.

PAR pilietis Chris Bernard nusprendė pakeisti situaciją, todėl pristatome pretendentą į superauto, kurio pavadinimas - tiesiog Barnard.

Barnard įmontuotas V8 biturbo 617 AG Porsche pagamintas variklis. Teoriškai automobilis 100km/val greitį turėtų pasiekti greičiau nei per 4s , o maksimalus greitis turėtų būti 386km/val. Bet tam, kad pasiekti tokius rezultatus reikės tikrai gero vairuotojo, nes konstruktorius “pamiršo” į automobilį įmontuoti truputį įrangos - tokios kaip vairo stiprintuvas, ABS, traukos kontrolė. Beje, ten nėra net automatinio langų pakėlimo (tikiuosi bent valytuvai ten ne rankiniai).

Automobilis pagamintas monokoko pagrindu. Šasi naudojami labai lengvi plieno lydiniai. Skelbiama, kad automobilis sukurtas taip, jog gali būti lengvai pritaikytas bet kokiems būsimų pirkėjų poreikiams. Skirtas lenktynėms. Pagamintas tam, kad laužyti taisykles.Vienareikšmiškai pritaikytas vienam tikslui – greičiui. Ant kelio jam padeda išsilaikyti galinis difuzorius, visiškai plokščias dugnas bei priekinių sparnų forma.

Gamyba prasidės šių metų viduryje. Kaina sieks 110,000 JAV dolerių.