„Mazda Motor Corporation“ pristatys du naujus Mazda3 (Japonijoje - Axela) modelius tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje kovo 3-15 dienomis. Pasaulinė Mazda3 su kuro taupymo sistema „i-stop” premjera sutaps su Mazda3 gamos sportiškojo flagmano Mazda3 MPS (Japonijoje - Mazdaspeed Axela) debiutu.

 

Mazda3 MPS bus žymiai ekonomiškesnė ir ekologiškesnė, atitinkanti Euro V reikalavimus.

 

mazda3_i-stop2.jpg

 

Mazda3 i-stop

 

Mazda3 - vienas pagrindinių “Mazda“ produktų; pirmosios kartos Mazda3 modelį įsigijo daugiau nei du milijonai pirkėjų. Naujojo modelio dizainas dar dinamiškesnis, guvus ir įkvepiantis pasitikėjimo, sustiprinantis vairuotojo ir automobilio tapatybės jausmą. Automobilis taip pat atitinka aukščiausius aplinkosaugos bei saugumo reikalavimus, kurie yra „Mazda Zoom-Zoom“ ilgalaikės vizijos kurti draugiškus aplinkai ir saugius, tačiau malonius vairuoti automobilius, dalis.

 

mazda3_disi_i-stop1.jpg

 

Mazda3 su „i-stop“ sistema tęsia „Zoom-Zoom“ vizijos idėjas, gamai pridėdama naują, draugišką aplinkai elementą. „i-stop“ sistema kartu su MZR 2.0l DISI varikliu naujajam modeliui padeda sunaudoti 12 % mažiau degalų (važiuojant miesto režimu), nei ankstesnysis Europai skirtas Mazda3 modelis. Siūlydamas išskirtines važiavimo savybes ir geriausią klasėje ekonomiškumą, Mazda3 i-stop yra kitoks ekologiškas automobilis, viršysiantis klientų lūkesčius.

 

mazda3mps_action2.jpg

 

Mazda3 MPS

 

Mazda3 MPS sportiškasis modelis dar įspūdingesnio dizaino, ir savo jaudinančiomis vairavimo savybėmis įkūnija „Mazda Zoom-Zoom“ dvasią. Turintis MZR 2.3 DISI turbo variklį, Mazda3 MPS modelis tęsia ankstesniojo modelio populiarumą ir žinomumą. Dabar vairavimo potyriai kelia į visai naują kokybės, jaudinančio dizaino ir įkvepiančios vairavimo charakteristikos lygmenį.

 

„Šie du modeliai prideda papildomos vertės visai, ir taip stipriãi naujosios Mazda3 modelių gamai. Naujoji Mazda3 serija žengia įspūdingą žingsnį į priekį vairavimo charakteristikų ir aplinkosaugos technologijų srityse, rodydama kelią naujos kartos automobilizmui,“ - sakė Mazda3 modelio vadovas Yoshiyuki Maeda.