Ieškantieji įsigyti automobilį dažniausiai žino, kokia markė jiems atrodo patraukliausia, kokį automobilį jie norėtų pirkti, o kokiu tikrai nesusidomėtų. Skelbimų nusipirkti automobilį pasiūla įvairi, o pranešime pateikiama, kokių automobilių pasiūlymų pernai metais internete buvo daugiausia.

 

Praėjusiais metais ieškantiesiems pirkti automobilį daugiausia buvo siūloma septynių skirtingų markių automobilių. Remiantis transporto skelbimų portalo Autogidas.lt skelbimų statistikos duomenimis, pernai buvo daugiausia „Volkswagen“, „Audi“, „BMW“, „Opel“, „Renault“, „Ford“ ir „Mazda“ automobilių pasiūlymų. Šių markių automobilių skelbimai sudarė netgi 84 proc. automobilių pasiūlos, t. y. iš 2010–aisiais publikuotų 225000 parduodamų automobilių skelbimų šių markių pasiūlymų buvo apie 189000.

 

Netgi 66 proc. visų pasiūlymų sudarė keturių markių – „Volkswagen“ (24 proc.), „Audi“ (21 proc.), „BMW“ (11 proc.), „Opel“ (10 proc.) – automobilių skelbimai. Vadinasi, daugiau nei kas antras pasiūlymas buvo įsigyti vokišką „Volkswagen“, „Audi“, „BMW“ arba „Opel“ markės automobilį.

 

Volkswagen“ kategorijoje populiariausi buvo „Volkswagen Golf“ ir “Volkswagen Passat” modelio automobiliai – jie sudarė atitinkamai 51 ir 40 proc. visos „Volkswagen“ pasiūlos. Taip pat netrūko pasiūlymų įsigyti „Volkswagen Sharan“ ir „Volkswagen Vento“ modelio automobilių.

 

Iš „Audi“ automobilių populiariausi siūlant pirkti buvo „Audi 80“, „Audi 100“, „Audi A6” bei „Audi A4” modeliai. Jie sudarė atitinkamai 32, 23, 18 ir 17 proc. „Audi“ pasiūlos.

 

BMW” kategorijoje daugiausia buvo siūloma įsigyti „BMW 525“ ir „BMW 318“ modelio automobilių: abiejų tipų automobiliai sudarė po 23 proc. pasiūlos. Taip pat nestigo „BMW 320“ ir „BMW 520“ pasiūlymų.

 

Iš „Opel“ markės automobilių rinkoje buvo daugiausia „Opel Vectra“ (31 proc.) ir „Opel Astra“ (30 proc.) pasiūlymų. Taip pat buvo nemažai „Opel Omega“ pasiūlymų.

 

Daugiau informacijos rasite transporto skelbimų portale Autogidas.lt.

 

Autogidas.lt informacija