Panašu, kad keturdurių superautomobilių mada pradeda judėti su pagreičiu, mesdama iššūkį jau įprastam nepraktiškumui bei pakeisdama jį pragmatizmu. Bet pripažinkime – mums visiems superautomobilis – tai degalus kibirais ryjantis, super galingas automobilis, skirtas kam tik nori, tik ne važiavimui prie ežero su šeima, o kai pristatomas keturduris sedanas – truputėlį trikdo.

Paskutiniai tokios tendencijos pavyzdžiai - tai “Porsche Panamera", "Lamborghini Estoque Concept", "Aston Martin Rapide", o dabar ir Švedų "Koenigsegg" pareiškė, kad pristatys keturių durų modelį, kurio darbinis pavadinimas – "Quant".

Taigi, "Quant" bus keturių durų sedanas ir jei jį kažkada pradės gaminti – tai gaminamas jis bus iš super lengvų medžiagų, tokių kaip karbonas. Jame bus įdiegta nauja multimedia sistema, kontroliuojama prisilietimui jautriais ekranais, integruotas Bluetooth, iPod sinchronizacija, netgi bus galima stebėti, kokią įtaką biodegalai ( E85 ) turi variklio galingumui.

Iš viso šito galima daryti išvadą, kad "Koenigsegg Quant", greičiausiai, bus varomas to paties biodegalais varomo variklio kaip ir Koenigsegg CCX (1018AG), o taip pat bus naudojama naujoji dviejų sankabų pavarų dėžė, sukurta modeliui CCX. Ji lengvesnė bei trumpesnė už dabartinę ir bėgius perjungia per 30 milisekundžių. Bėgiai perjungiami svirtelėmis prie vairo.

Quant turėtų debiutuoti Ženevoje.