Šiandien Hyundai paskelbė informaciją apie visiškai naują Blue-Will konceptą. Blue-Will pasižymės draugiškumu gamtai, bus varomas hibridine pavara (benzinas/elektra). Automobilio gamybai turėtu būti naudojama daug perdibtų medžiagų. Blue-Will oficialiai pasauliui bus pristatytas Seulo automobilių parodoje.

Automobilis bus aprūpintas 1.6l benzininiu varikliu, kartu su 100kW galios elektros varikliu, kuriam elektrą tieks LG baterijos, sumontuotos kartu su kuro baku po galine sėdyne. Tikėsimės, kad tos baterijos nesproginės, nes kitaip automobilis ne šiaip užsidegs, bet kuro bako dėka gali ir susprogti netyčia...

Iš įdomesnių dalykų – tai permatomas stogas, kuriame įmontuotos saulės baterijos. Taip, perskaitėte teisingai ir baterijos ir permatomas... aš irgi du kartus skaičiau :). Dar Blue-Will turės regeneracinius stabdžius, priekinių lempų valytuvus, pagamintus iš perdirbtų plastikinių butelių, kai kurios interjero detalės, bei plastikinės dalys po gaubtu bus pagamintos iš bioplastiko (čia tas, kur greitai supūna).

Daugiau detalių gamintojas žada paskelbti Seulo parodoje, kuri įvyks Balandžio 2d.

Kažkaip jaučiu, kad po keleto metų atsiras nauja anekdotų karta tik šį karta ne apie rūdyjančius opelius, o apie „degraduojančias“ Hyundai.