„Autogidas.lt“ pristatinėti tikriausiai niekam nereikia, todėl greičiau prie tikslo :)

„AISTRA - 2009“ tai didžiausias erotikos festivalis – paroda, vyksiantis valentino dienos proga vasario 13 – 14 dienomis, Kauno sporto halėje! Dalyvaus erotiškiausios bei egzotiškiausios žvaigždės ir žvaigždelės ne tik iš Lietuvos...

Trumpai apie festivalį

Šiame festivalyje be populiarių grupių, atlikėjų ir diskžokėjų pasirodymų – sekso prekių, striptizo klubų, pažinčių portalų, erotinių masažų, apatinio trikotažo, erotinių fotografijų ir dailės kūrinių ir kt. pristatymai.

Šį festivalį paįvairins erotiškiausi rinkimai, tokie kaip geriausio Lietuvos striptizo šokėjos/o, seksualiausio užpakaliuko ir t.t.

Kas gaunasi „sujungus“ portalą „Autogidas.lt“ ir festivalį „AISTRA 2009“?

Ogi gaunasi labai paprastas ir tuo pačiu žiauriai-beprotiškai-nerealiai-fantastiškas dalykas – tiesioginis reportažas iš erotikos parodos „AISTRA 2009“.

Lankytojai, vasario 13 – 14 dienomis apsilankę portale „Autogidas.lt“, turės galimybę stebėti karščiausias erotikos festivalio „AISTRA 2009“ akimirkas nekeliant kojos iš namų

Tai reiškia, kad „Autogidas.lt“ komanda dalyvaus minėtame festivalyje ir fotografuos ten vykstančius reginius bei rašys trumpus reportažus, kuriuos iškart kels į portalą www.autogidas.lt. Tokiū būdu Jūs, mieli lankytojai, gaunate puikų šansą pamatyti įspūdingiausias festivalio akimirkas NEMOKAMAI.

Reziumė
Vasario 13 – 14 d. portale www.autogidas.lt – tiesioginis reportažas iš erotikos festivalio „AISTRA 2009“. Lauksime Jūsų :).