TRAKTORIŲ ( JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, MASSEY FERGUSON) REMONTAS

Создал Пользователь 2016-04-10
2016-04-10 23:01
JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, MASSEY FERGUSON traktorių remontas

NEW HOLLAND, JOHN DEERE, CASE, MASSEY FERGUSON traktorių remontas -25 % iki 2016.06.01

Remontuojame traktorius nuo 1965 m gamybos iki 2015 m. gamybos: NEW HOLLAND, FORD, JOHN DEERE, CASE, STEYR, LANDINI, MASSEY FERGUSON, FIAT, DEUTZ-FAHR, VALMET, SAME, ZETOR, KUBOTA, VOLVO, RENAULT, DAVID BROWN.

SKUBIAI atvykstame į vietą. Galime atsivežti savo tralu iš bet kurios Lietuvos vietos.

KOKYBIŠKAI ir SU GARANTIJA tvarkome variklius, pavarų dėžes, tiltus, hidraulikos, kuro siurblius įskaitnat visą kuro kuro sistemą, perdarome elekros „pravotkes“. Svarbu: traktorių detalėmis gali pasirūpinti tiek pats ūkininkas, arba mes pasirūpinsime.
Mūsų pajėgumai: 15 variklių perinkimas per mėnesį. Jei matome, kad remontas gali užtrukti, tai deriname su klientu, kad jo technika nestovėtų ir nelauktų eilės. Mūsų garantas- atsivežus remontui traktorių, pradedame remontuoti kitą dieną, informuojant žingsnis po žingsnio ūkininką apie remonto eigą. Daromos ir persiunčiamos fotonuotraukos.

Labai sėkmingai perdarome ir dedame kitus variklius į KOMATSU techniką.
MES ŽINOME, KAD KIEKVIENAS KLIENTAS LABAI RŪPINASI, KAD JO TECHNIKA BŪTŲ SUREMONTUOTA GREITAI IR KOKYBIŠKAI, IR PIGIAU. MES TAI GALIME ARGUMENTUOTAI GARANTUOTI.

Mes siekame, kad mūsų paslaugos būtų prieinamos visiems ūkininkams (mažiems nuo 5 ha ploto turintiems ūkininkams, iki 2500 ha turintiems stambiems ūkiams), palyginus su didžiosiomis Lietuvos technikos tiekėjų remonto kainomis. Mes dirbame ir siekiame, kad mūsų technikos remonto kainos Lietuvoje būtų pačios mažiausios.

PECIALIZUOTAI ATLIEKAME ĮVAIRIOS STATYBINĖS TECHNIKOS REMONTĄ IR TECHNINĮ APTARNAVIMĄ:
MANITOU VISOS TECHNIKOS REMONTAS
JCB VISOS TECHNIKOS REMONTAS
MERLO VISOS TECHNIKOS REMONTAS
BOBCAT VISOS TECHNIKOS REMONTAS
KOMATSU VISOS TECHNIKOS REMONTAS
VOLVO VISOS TECHNIKOS REMONTAS
HYUNDAI VISOS TECHNIKOS REMONTAS
CASE NH FORD VISOS TECHNIKOS REMONTAS
JOHN DEERE VISOS TECHNIKOS REMONTAS
HITACHI VISOS TECHNIKOS REMONTAS
KOBELCO VISOS TECHNIKOS REMONTAS
LIEBHERR VISOS TECHNIKOS REMONTAS

SKUBUS visų tipų teleskopinių krautuvų, traktorių, kombainų, ekskavatorių, automobilių dyzelinių kuro siurblių remontas:
ZEXELL , STANADYNE , LUCAS, C.A.V .MOTORPAL, BOSCH, PERKINS
Atvykstame į vietą. SKUBUS dyzelinio kuro siurblio išėmimas iš Jūsų technikos suderintu laiku. Servisas dirba 6 d/ 8-22 val.
Atliekame pilną dyzelinio kuro siurblio patikrą ir remontą. Naudojame modernią kuro sistemų diagnostikos įrangą BOSCH, DELPHI, DENSO.
Visapusiškai diagnozuojame ir remontuojame BOSCH, DENSO, STANADYNE, DELPHI, PERKINS, SIEMENS gamintojų kuro purkstukus. Po remonto purkstukai pilnai sureguliuojami ir atitinka originalių gamintojų testų reikalavimus.
Naudojame tik originalias gamintojų dalis. Tai leidžia suteikti mūsų klientui pasitikėjimą mumis. Visiems darbams suteikiame garantijas.
Jei turite kokių nors klausimų dėl Jūsų kuro siurblio, skambinkite. Mes konsultuojame nemokamai, pasistengsime viską išsiaiškinti ir padėti Jums išspęsti kuo greičiau Jūsų problemą. Skambinkite +37068120078.
UAB 'AutoAsai', serviso vadovas

Ваше послание

Вопросы и комментарии
Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами