toyota JFD964, noriu informuoti, kad neapsigautų kas pirks už tokią kainą

Создал Пользователь 2024-02-29
2024-02-29 18:50
Jeigu kas pirksit šią Toyota, būkit atsargūs, nes galimai jos trūkumai nepašalinti, nes ji parduodama su dideliais trūkumais ir stipriai užkelta kaina. Perekūpui viskas buvo pasakyta, bet labai greitai įmetė pardavimui, greičiausiai serviso matė tik vieną dieną.
https://autoplius.lt/skelbimai/toyota-avensis-2-0-l-universalas-2004-dyzelinas-25227283.html

VIN: SB1 EW5 6L3 0E0 807 75

Trūkumai:
Paskutinius 8 mėn. buvo labai mažai važiavusi, žiemą prastovėjo, akumuliatorius prie pabaigos, 4-5 metų senumo. Sunkiai kuriasi vasaros metu, ypač žiemą, žiemos metu bus vargo. Langais šąla net iš vidaus teks gramdyt. Priekinis stiklas pradėjęs skilti. Atbulinis bėgis dažnai ne visada gerai įsijungia. Rūdžių yra prie galinių durų kurias reikia taisyti, nes tvarkytos prieš du metus ir jau vėl išlindo. Kažkur prateka antifrizas. Pažiūrėti ar vėl tepalai neteka per tarpinę, nes jų liga yra. Stabdžiai labai prasti, reikia taisyti. Mano nuomone arkliai tikrai išsilakstė. Didelė tikimybė, kad TA nepraeis šiemet be serviso pagalbos, nors prieš du metus sava eiga lengvai praėjo. Daug kosmetinių trukumų, nes paskutiniais metai vaikai pamėgo pasėdėt mašinoje :) Pagr. diržą jau tikrai laikas keisti, tad investicijų bus. Parduota už 750, nesitikint uždirbti, bet įtariu, aptvarkyta kosmetiškai ir parduodama kaip be trūkumų :D Jūsų vietoje taisymo čekių paprašyčiau

Ваше послание

Вопросы и комментарии
Если у вас есть какие-либо вопросы или предложения, пожалуйста, напишите нам здесь. Оставьте свой контактную информацию и комментарий в форме ниже. Мы постараемся ответить как можно скорее. Наш график работы I-V с 9.00 до 17.00.
Эти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Эти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами