Motociklo ar automobilio išlaikymo kaina?

Создал Пользователь 2022-09-18
2022-09-18 09:35
Sveiki, maniau paklausti, gal kas susidūrėte su panašia situacija. Galvoju apie automobilio arba motociklo (A kat.) teisių laikymą. Aktualiausias dalykas yra, kurią priemonę pigiau išlaikyti, t.y.: draudimas, kuro sanaudos bei pačios teisės.
Iš to, ką radau, didesniuose miestuose išlaikyti A kat. teises gali atseiti grubiai apie 100 eur. pigiau. Motociklas (turint omenyje tvarkingą ir ne per nelyg galingą) greičiausiai kainuos kiek pigiau nei automobilis tiek degalais, tiek draudimu, bet klausimas- kiek pigiau? Ar verta laikyti motociklo teises šiuo metu, kai kuro kainos auga?
1 / 0
2022-09-21 11:58
Sveikas, geriausia laikyti abi kategorijas iš karto, taip tikrai bus gerokai pigiau, nei laikyti atskirai. Dauguma mokyklų duos nuolaidą laikant abi kategorijas iš karto, taip pat tik vieną kartą reikės laikyti teorijos egzaminą, vienos medicininės pažymos ir t.t. Laikant atskirai, motociklo teisės kainuos daugiau. Nepamiršk, kad laikant A kategoriją, greičiausiai reikės papildomų pamokų, egzaminui reikės nusipirkti arba nuomotis aprangą ir motociklą. Kalbant apie kurią transporto priemonę pigiau išlaikyti, tai kuro sąnaudos ir draudimas bus gerokai mažesni, nei automobilio. Detalės ir remontas kainuos tiek pat arba daugiau. Taip pat nepamiršk, kad motociklo negalėsi ekplotuoti visus metus ir jį reikės kažkur laikyti. Dar reikės aprangos, ji irgi yra brangi(jei kokybiška). Bendrai imant, jei su mocu viskas gerai, jau turi viską susipirkęs ir nereikės remontuoti - išlaikymas pigesnis, nei automobilio, bet nesiųlau pirkti motociklo vien dėl to, kad bus pigiau išlaikyti. Jei tai tavo pirma transporto priemone, motociklas tikrai nebus pigiau už automobilį :) Motociklas turi kitų savo privalumų ir trūkumų prieš automobilį. Geriausia tiesiog nusiteiktu turėt abi transporto priemones :)

Ваше послание

Вопросы и комментарии
Если у вас есть какие-либо вопросы или предложения, пожалуйста, напишите нам здесь. Оставьте свой контактную информацию и комментарий в форме ниже. Мы постараемся ответить как можно скорее. Наш график работы I-V с 9.00 до 17.00.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами