Automobilių antikorozinis padengimas

Создал KROWN 2024-05-28
2024-05-28 14:07
Mūsų naudojama antikorozinė priemonė KROWN T40 - tai savo srityje lyderiaujantis produktas nuo rūdžių ir tepalas, kurio sudėtyje nėra skiediklių. Šis produktas sukurtas aukštos kokybės naftos pagrindu ir paruoštas sudėtingoms atšiauraus klimato sąlygoms. KROWN T40 užtikrina puikią transporto priemonių, įrenginių, elektronikos sujungimų ir metalinių dalių apsaugą. Apdorojimo proceso metu KROWN antikorozinė danga išpurškiama specialiais spaudimo pistoletais, kurie skirti tam, kad medžiaga patektų į siauriausias ir sudėtingiausias vietas. KROWN produktas taip pat yra draugiškas aplinkai!
KROWN T40 atstumia drėgmę, padengia paviršių, patenka į vidinę korozijos struktūrą ir užtikrina apsaugą nuo rūdžių. Mūsų priemones galima efektyviai padengti bet kuriomis oro sąlygomis ir bet kuriuo metų laiku. KROWN T40 produktas: sustabdo rūdžių plitimą ir neleidžia formuotis naujoms; draugiškas aplinkai ir tavo automobiliui; puikus dielektrikas, apdirbimas trunka tik 2 val. (be išardymo).

Ваше послание

Вопросы и комментарии
Если у вас есть какие-либо вопросы или предложения, пожалуйста, напишите нам здесь. Оставьте свой контактную информацию и комментарий в форме ниже. Мы постараемся ответить как можно скорее. Наш график работы I-V с 9.00 до 17.00.
Эти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Эти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами