Xdalys.LT Bene didžiausia naudotų ir naujų auto detalių pasiūla Lietuvoje ! Pas mus rasite visas automobilių detales per keletą sekundžių
Gabijos gatvė 32, Vilnius 06108, Lietuvos Respublika
+370 672 02210
Xdalys.LT
Bene didžiausia naudotų detalių duomenų bazė Lietuvoje. :
www.XDALYS.LT
Visos prekės, kurias matote svetainėje, yra realios prekės, parduodamos skirtingų tiekėjų iš Lietuvos bei kitų Europos valstybių.
Nupirkę prekę pas mus, galite :
a) Atsiimti prekę XDALYS sandėlyje Paribio g. 12, Vilniuje - NEMOKAMAI
Šiuo atveju mokate tik svetainėje nurodytą kainą už detalę. Tokiu atveju nėra jokių papildomų pristatymo išlaidų (prekių pristatymas į sandėlį yra vykdomas 2-3 kartus per savaitę);
b) Siųsti detales BET KOKIU NURODYTU ADRESU VISOJE LIETUVOJE.
Kiekvienos prekės pristatymo išlaidas matysite paspaudus mygtuką "PIRKTI" prie pasirinktos prekės. Prekės yra pristatomos kurjeriu į Jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.
Orientacinė vienos prekės pristatymo kaina svyruoja nuo 4 Eur iki 9 Eur.
www.xdalys.lt
Mob.tel.: +370 672 02210
El. paštas: info@xdalys.lt

Xdalys.LT yra Autogidas.lt partneris. Xdalys.LT visi skelbimai, išsami kontaktinė informacija pateikiama šiame puslapyje. Kreipkitės tiesiogiai į Xdalys.LT ir surasite tai, ko ieškote. Autogidas.lt - daugiau galios Jūsų paieškoms!

Xdalys.LT, Automobilių, mikroautobusų dalys (249)

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti