Operatyvumas, profesionalumas ir žmoniškumas

Kaina
10 €
Paslaugos tipas
Pagalba kelyje
Paslaugos
Ratų montavimas, balansavimas
 
Ratų remontas
 
Važiuoklės remontas
 

Komentarai

Profesionali 15-kos sezonų savarankiško domėjimosi, darbo, PATIRTIES ir STAŽUOČIŲ konsultacija telefonu NIEKO NEKAINUOJA!
Kainos priklauso nuo atstumo, paros laiko ir derinamos tel.: +37067013514
Atvykstame 100-150km atstumu nuo Vilniaus bet kuriuo paros metu!
Atvykimo kainos:
nuo 10:00 iki 23:00:
Vilniaus m. 5€
Kitomis valandomis 10€
Užmiestyje 15-20€
Kitomis valandomis 25-35€

Nemokami patarimai (nenuslydus nuo kelio) jei ratas neteko oro:
1. Užtraukite rankinį arba parkingo padėtis!
2. Patikrinkite ar ventilis vietoje ir ar sveikas. 2.1. Jei RATE DAR YRA ORO, - pastatykite jį taip, kad ventilis būtų apačioje ir (kadangi neturite spec.purškalo, ) užpilkite langų plovimo skysčio (jei ir jo nėra kaip užpilti, - gerai atsikrenkštusi užspjaukite ant ventilio, įsitikinkite, kad jis visas šlapias), o tada palankstykite ventilį įvairiomis kryptimis. Jei iškilo burbulas ar burbuliukai, ar pasimatė įtrūkimai sijonėlyje (išplatėjime), - skambinkite.
2.2. Jei RATAS SUBLIUŠKUSIA PADANGA: nesivarginkite skysčiais, pažiūrėkite ar ventilis su metaliniu sriegiu yra vietoje, palankstant įvairiomis kryptimis apžiūrėkite ar nepatrūkinėjęs sijonėlis, - jei taip, - skambinkite.
2.3. jei ventilis sveikas apžiūrėkite padangos darbinį paviršių (protektorių) ar jame nesimato metalinių, stiklinių, žibintų nuolaužų ar kt. svetimkūnių. Pagal ventilio padėtį įsidėmėkite kiek pavyko apžiūrėti, tada pariedėkite (ne daugiau nei 30cm jei priekinis ratas ir ne daugiau nei 15cm jei galinis) ir tai kartokite kol apžiūrėkite visą rato paviršių. Jei aptiktos, - skambinkite.
3. Atidžiai apžiūrėkite padangos gumos būklę profilyje (išorinėje vertikalioje sienelėje (kuri yra toje pačioje plokštumoje kaip ir ratlankis))
3.1. Ar visi užrašai aiškiai įskaitomi - nepatrinti ar nėra įtrūkimų ar kitų pažeidimų sienelėje;
3.2. Jei nieko aukščiau minėto nepastebėjote, nereiškia, kad to nėra. Nenuleiskite rankų, bet pirmiau:
3.2.1. Jei ratas priekinis vairuotojo pusėje - susukite vairą kairėn iki galo ir atidžiai apžiūrėkite padangos gumos būklę (kaip ir 3.1.punkte tik iš vidaus)
3.2.2. Jei ratas priekinis keleivio pusėje - susukite vairą dešinėn iki galo ir atidžiai apžiūrėkite padangos gumos būklę vidiniame profilyje (kaip ir 3.1.punkte tik iš vidaus)
3.3. jei kažkuris ratas iš galinių, - atsiraitokite rankovę (suprantu, bus nemalonų, bet nuplauti bus lengviau nei išskalbti:)) ir gerai apčiupinėkite vidinę padangos pusę. Pagal ventilio padėtį įsidėmėkite kiek pavyko apčiuopti, tuomet pariedėkite ir apčiupinėkite padangos vidinės vertikalios sienelės dalį (dalis) kurios(-ių) negalėjote apčiuopti.
4. Dabar jau skambinkite tel. +37067013514

P.S. jei nenorite daryti to kas aukščiau aprašyta ir piniginė nenukentės dėl keliolikos eurų, skambinkite 867013514.
Kaina 10 €

Pardavėjo kontaktai

EKSTRA RIDA
+370 670 13514
Rašyti pardavėjui
iŠie duomenys reikalingi tam, kad skelbimo autorius galėtų susisiekti su jumis

Vilnius, Lietuva
Skelbimo ID:
18180262
Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti