Mercedes-Benz visi modeliai 2009 m dalys

Miestas Vilnius, Lietuva
+370 699 41902
Kaina
Sutartinė
Naudotas/Naujas
Naudotos
Markė
Mercedes-Benz
Metai
2009 m.

Ypatybės

Kuro / oro padavimo sistema

Purkštukai

Komentarai

Parduodame ir Restauruojame purkstukus ir kuro siurblius, garantija nuo 6 menesiu iki 1 metu.(Bosch, Delphi, Siemens, Lucas)

Purkštukas 6510700287 Delphi
Purkštukas 6510700487 Delphi
Purkštukas 6510701287 Delphi
Purkštukas A6510700287 Delphi
Purkštukas A6510700487 Delphi
Purkštukas A6510701287 Delphi
Purkštukas R00001D
Purkštukas R00001H
Purkštukas EJBR00001D
Purkštukas EJBR00001H
Purkštukas 28254952
Purkštukas 28246359
Purkštukas 28254950
Mercedes sprinter purkstukas 0445115068
Mercedes sprinter purkstukas 0445115032
Mercedes sprinter purkstukas 0445115073
Mercedes sprinter purkstukas 0986435356

Daugiau info http://www.dieselservis.lt

Remontas - Pardavimas
Nauji arba po kapitalinio remonto

Originalus
- Purkstukai
- Auksto slegio siurbliai
- Kuro siurbliai

Nauji 24 Menesiu Garantijos
Po gamiklinio BX remonto 12 Menesiu Garantijos
Po kapitalinio remonto 12 Menesiu Garantijos

siu gamintoju
- BOSCH
- DELPHI
- LUKAS
- DENSO

purkstukai visi modeliai
Daugiau info http://www.dieselservis.lt
Kaina Sutartinė

Pardavėjo kontaktai

UAB PDH
+370 699 41902
Rašyti pardavėjui
iŠie duomenys reikalingi tam, kad skelbimo autorius galėtų susisiekti su jumis

Vilnius, Lietuva
Skelbimo ID:
1023351249
Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti